TO NEJLEPŠÍ Z TANZÁNIE A ZANZIBAR

cena od 112 470 Kč termín: 07.02.2020 délka: 12 dní (zájezd č. 364048)

12 - denní zájezd

NEJLEPŠÍ SAFARI SVĚTA A ODPOČINEK NA ZANZIBARU
Tanzanie – země s fantastickou přírodou. Velká příkopová propadlina – Východoafrický příkop plný jezer představuje vhodné podmínky pro spousty zvěře a tak zde můžete absolvovat fantastické safari v místních nejbohatších národních parcích. Své dojmy si pak můžete zažít na plážích voňavého ostrova koření Zanzibaru.

Ubytování: hotel

hotel, lodge, " látkové chaty" - vždy se jedná o kapacity pro dvě osoby s vlastním příslušenstvím

"látkové chaty" = velký látkový stan skutečně velikosti chaty, kde jsou postele, skříně..., tedy vybavení jako v pokoji, součástí je i oddělená koupelna a toaleta. Celá jednotka stojí na podsadě. S výjimkou některých kempů v Serengeti, které podsadu mít nesmějí - nesmí v té oblasti být pevné stavby. Vždy je zde ale podlaha.

Stravování: polopenze

4x plná penze, 4x polopenze

Doprava: letecky

Nejbližší volné termíny

termín od termín do počet dní cena od Rezervace
07.02.2020 18.02.2020 12 112 470 Kč rezervovat

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Odlet z Prahy, let do Afriky s přestupem.
2. den:Přílet na mezinárodní letiště Kilimanjaro international Airport, transfer na nocleh do Karibu Heritage House, volno, nocleh (oběd a večeře nezahrnuty).
3. den:NP Tarangire. Snídaně, poté odjezd do NP Tarangire – prvního z kouzelných národních parků. Celodenní safari za zážitky s místní zvěří. Stáda ladných antilop a velká pětka. Picknickový oběd. Večeře a nocleh v Safari Lodge.
4. den:Kráter Ngoro Ngoro. Snídaně v Lodge. Dopolední půldenní (5 hodin) safari v kráteru Ngoro Ngoro. Kráter Ngoro Ngoro je kaldera o rozloze cca 8.000 km2. Byla zformována propadem vulkánu po silném výbuchu sopky, původně vysoké jako Kilimanjaro. Sestup na dno tohoto propadlého obrovského vulkánu s unikátním ekosystémem, kde najdeme savanu, sodná jezírka, bažiny i les. Místo s největší koncentrací zvěře na světě. Žije zde mnoho druhů afrických savců (např. i ohrožení nosorožci černí) a je také jedním z posledních míst na Zemi, kde můžete vidět kompletní „velkou pětku“ = buvola, slona, levharta, lva a nosorožce. Picknickový oběd. Odpoledne přejezd africkou krajinou k jezeru Ndutu. Večeře a nocleh.
5. den:Jezero Ndutu. Snídaně v Campu. Celodenní safari v parku, od prosince do května jsou ohromná stáda právě především v oblasti jezera Ndutu. Všechna jídla a nocleh v Campu.
6. den:Centrální NP Serengeti. Snídaně v Campu. Přejezd krásnou africkou přírodou do centrálního NP Serengeti. Serengeti je největším a nejznámějším národním parkem Tanzánie. Budete si zde připadat jako v ráji – okouzlí vás jeho nekonečné pláně, na kterých se pasou statisíce kusů zvěře – nedozírná stáda pakoňů, antilop, zeber a loví zde lvi, gepardi, leopardi a hyeny. Budete účastni fantastického fenoménu stěhování stád za pastvinami. Safari a picknickový oběd cestou. Sledování některých z „velké pětky“. Večeře a nocleh.
7. den:Snídaně. Transfer k letové dráze Seronera na let na Zanzibar přes Arushu (11:30 - 14:15). Přílet na mezinárodní letiště na Zanzibar. Zanzibar je kouzelný ostrov v Indickém oceánu proslavený sněhově bílými plážemi, nádhernou přírodou a voňavým kořením, především hřebíčkem. Transfer do hotelu. Večeře a nocleh.
8. den:Odpočinek na pláži a u bazénu. Snídaně a večeře v hotelu.
9. den:Odpočinek na pláži a u bazénu. Snídaně a večeře v hotelu. Možnost fakultativního výletu, např. potápění, nebo výlet za kořením ostrova – návštěva farmy na pěstování koření a návštěva staré části města Zanzibar (Stone Town) – v minulosti centra obchodu s otroky.
10. den:Odpočinek na pláži a u bazénu. Snídaně a večeře v hotelu.
11. den:Snídaně v hotelu. Odpočinek na pláži. Transfer na Zanzibar International Airport a odlet dle letového řádu.
12. den:Přílet do Prahy.


Podobné zájezdy v této destinaci

36 330 Kč
Základní cena od 36 330 Kč

Blue Bay Beach Resort

Tanzánie, Zanzibar
Poloha: rozsáhlý hotelový komplex je situován přímo u nádherné písčité pláže na východním pobřeží ostrova v oblasti Kiwengwa, cca hodinu jízdy od letiště. Výskyt korálů cca 500 m od břehu, při přílivu voda stoupá až k hranici hotelové zahrady. To však nevadí, jelikož hotel má také umělou pláž. Vybavení:…
termín: 26.04.2019 délka: 8 dní
89 680 Kč
Základní cena od 89 680 Kč

Tanzánie - Tanzánie a Zanzibar

Tanzánie
TANZÁNIE A ZANZIBAR
termín: 01.02.2020 délka: 16 dní
34 400 Kč
Základní cena od 34 400 Kč

Ocean Paradise

Tanzánie, Zanzibar
Poloha: Hotelový komplex ležící na východním pobřeží ostrova přímo u krásné bílé písečné pláže. Od letiště a hlavního města ostrova je vzdálen cca 45 min. jízdy. Hotel je obklopen krásnou tropickou zahradou se vzrostlými kokosovými palmami. Vybavení: hlavní budova, pokoje a suity rozmístěné v hlavní…
termín: 26.04.2019 délka: 8 dní

Nabízí

ERIKA TOUR

ERIKA TOUR

Špidlenova 442
51301 Semily
telefon: 481623637

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Arusha 17 °C
Dar Es Salaam 29 °C
Dodoma 21 °C
Iringa 17 °C
Kilimanjaro 22 °C
Morogoro 20 °C
Songea 20 °C
Tabora 21 °C
Zanzibar / Kisauni 23 °C

Základní informace

Tanzánie

Tanzánie
Hlavní město: Dar es Salaam
Počet obyvatel: 22 602 320
Měna: TZS
Rozloha: 942,003 km2

Místopisy

  • Zanzibar

    Zanzibar – vysněný ostrov z pohádek tisíce a jedné noci. Při vyslovení tohoto jména se vybaví vůně exotických koření, které jsou zde domovem, a od středověku nejvýznamnějším…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://tanzanie.vasezajezdy.cz/zajezdy/to-nejlepsi-z-tanzanie-a-zanzibar-364048/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://tanzanie.vasezajezdy.cz